
Щиток на 3-4 автомати зовнішнього встановлення білий
- Готово до відправки
- Код: 97-03-004
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія побутових електрощитів. Під пломбу.
Призначена для встановлення автоматів і систем автоматичного вимкнення електропостачання в житлових і комерційних приміщеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Маса | 0.09 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
- Ціна: 42 ₴

