
Датчик фотореле день-ніч FLASH 6А Horoz Electric
- Немає в наявності
- Код: FLASH
102 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сутінкове реле. Максимальне корисне навантаження до 1000W. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
максимальне навантаження до: 1000Вт
кут визначення: 360°
підключення до мережі: 220-240V / 50-60Hz
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
датчик - 1шт.
інструкція - 1шт.
упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Поріг включення | Фіксований |
| Мінімальний поріг включення фотореле | 5 люкс |
| Максимальний поріг включення фотореле | 15 люкс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.05 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 6 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 102 ₴



