
Датчик руху 360° врізний стельовий CORSA Horoz Electric білий
- Немає в наявності
- Код: 088-001-0006-010
350 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху CORSA HL485 - з регулюванням ступеня освітлення LUX. Максимальне корисне навантаження до 800W. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Призначений для визначення рухомих об'єктів в полі дії і автоматичного включення освітлення. Регульований ступінь рівня освітленості в полі дії, можливість зміни кута нахилу в двох площинах.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CORSA
- максимальне навантаження до: 1200Вт (220-240v)
- максимальне навантаження до: 800Вт (110-130v)
- максимальна дистанція до рухомого об'єкта: 6м
- кут визначення: 360°
- Час затримки: min. 10сек ± 3 сек max. 7хв ± 1хв
- швидкість об'єкта руху: від 0,6 м/сек до 1,5 м/сек
- підключення до мережі: 220-240V / 50-60Hz
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- датчик - 1шт.
- інструкція - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 75.6 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
- Ціна: 350 ₴





