
Лед світильник накладний воагостійкий 20W AYDOS-20 IP65 6400К
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AYDOS-20 6400K
385,71 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Horoz AYDOS-20 400-002-126 має ступінь захисту IP65 і призначений для освітлення прибудинкових і садових територій, фасадів будівель. Корпус виготовлено з ударостійкого та водонепроникного пластику. Можна розмістити на стелі або стіні.
- Потужність: 20 W.
- Аналог ЛОН: 160 W.
- Тип світлодіодів: SMD LED.
- Світловий потік: 2000 Lm.
- Колірна температура: 6400K (холодний).
- Ступінь захисту: IP65.
- Ресурс роботи: 30 000 годин.
- Гарантія виробника: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 340 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розміри | |
| Довжина | 270.5 см |
| Висота | 78 см |
| Ширина | 147.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
- Ціна: 385,71 ₴


