
Лед світильник врізний 20W STELLA-20 6400K 1375lm Horoz
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: STELLA-20 6400K
255 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний врізний світильник STELLA-20 - призначений для встановлення в гіпсокартонні стелі, натяжні стелі або інші типи жорстких конструкцій стель. Монтажний отвір під LED світильник виготовляється гласно технічним характеристикам даної моделі з урахуванням глибини посадки. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Основне джерело світла - LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ STELLA-20
- потужність: 20W
- аналог лампи розжарювання: 160W
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- світловий потік: 1375Lm
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 165-260V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 25.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- інструкція - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | пластик, Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1375 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 173 мм |
| Висота | 19 мм |
| Діаметр врізного отвору | 163 мм |
| Вага | 236 г |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 9 Вт |
- Ціна: 255 ₴



