
Лед світильник врізний 9W SLIM/Sq-9 6400K 540lm Horoz
- Готово до відправки
- Код: SLIM/Sq-9 6400K
161 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна панель SLIM/Sq-9 стельовий світильник 056-005-0009 - врізний світильник для установки в стельові конструкції. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Цілісна металева основа і пластиковий плафон, в поєднанні SLIM формату корпусу. Основне джерело світла - LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SLIM/Sq-9
- потужність: 9Вт
- аналог лампи розжарювання: 72Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400К
- світловий потік: 540Лм
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 165-260V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 50.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- інструкція - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 9 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 540 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146 см |
| Ширина | 146 см |
| Висота | 16 см |
| Вага | 195 г |
- Ціна: 161 ₴



