
Лед світильник накладний 15W ELECTRON-15 6400K 911lm Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ELECTRON-15
420,81 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світлодіодний світильник для внутрішнього монтажу з максимальною ефективністю освітлення завдяки технології SMD LED. Допускається встановлення на жорстку основу стельових перекриттів, гіпсокартонних конструкцій, а також натяжні стелі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ELECTRON-15
- колір: білий
- потужність: 15Вт
- підключення до мережі: 185-265V / 50-60Hz
- світловий потік: 911Лм
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400К
- димування: немає
- матеріал корпусу: метал / пластик
- ступінь захисту: IP20
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- світильник - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 911 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 260 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 270 г |
- Ціна: 420,81 ₴





