
Лед Світильник вуличний 100W ORLANDO-100 6400K IP65 8923Lm
- Немає в наявності
- Код: ORLANDO-100
3 502 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Консольний світлодіодний світильник ORLANDO-100 - до світлодіодний світильник, для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на дану модель становить 24 місяці.
Вуличний світлодіодний світильник (консольний) з використанням SMD LED технології. Максимальний рівень освітлення при мінімальній витраті електроенергії.
Спрощена система кріплення, під кронштейн діаметром 40мм. Широкий діапазон робочого струму від 85V до 265V дає змогу уникнути вимкнення вуличного освітлення за сильних перепадів струму в мережі.
Застосовується для освітлення паркових зон, проїжджої частини, пішохідних переходів та інших відкритих вуличних зон.
Алюмінієвий, суцільно литий міцний, зносостійкий корпус фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
Можливість використання за широкого діапазону температур: від -40 градусів, до +55 градусів за Цельсієм.
ORLANDO-100 - освітлювальний прилад (вуличний консольний led світильник, в основі якого використовується світлодіодна технологія).
ТЕХНІЧНІ ДАНІ ORLANDO-100
- потужність загальної системи SMD LED: 100Вт
- аналог лампи розжарювання: 800Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- загальний світловий потік: 8923Лм
- діапазон робочої напруги: 85-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
- матеріал корпусу: алюміній + пластик
- ступінь захисту: IP65
- оптимальна висота встановлення: 4м
- діаметр кріплення: 60мм
ГАБАРІТИ
Консольний світильник ORLANDO-100 має такі габарити: довжина - 620мм, ширина - 200мм, товщина - 75мм.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник консольний світлодіодний - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- інструкція з установки - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Світловий потік | 8923 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 2.6 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Діаметр кріплення | 60 мм |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Висота | 7.5 см |
| Ширина | 20 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
- Ціна: 3 502 ₴






