
Лед прожектор із датчиком руху 50W PARS/S-50 LED 6400K 4500Lm IP65
- Немає в наявності
- Код: PARS/S-50
657,54 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор PARS/S-50 - якісний світлодіодний світильник, для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Прожектор із застосуванням LED SMD і LED COB технологій. Максимальний рівень освітлення при мінімальній витраті електроенергії.
Алюмінієвий, міцний, зносостійкий корпус фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
Можливість використання за широкого діапазону температур: від -40 градусів, до +55 градусів за Цельсієм.
PARS/S-50 - освітлювальний прилад (led прожектор, в основі якого використовується світлодіодна технологія).
ТЕХНІЧНІ ДАНІ PARS/S-50
- потужність загальної системи LED: 50Вт
- аналог лампи розжарювання: 400Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- загальний світловий потік: 4500Лм
- датчик руху: так
- світлодіодна люстра підключається до мережі: 220-240V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
ГАБАРІТИ
- LED прожектор PARS/S-10 має такі габарити: висота-174мм, ширина-211мм
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- прожектор світлодіодний - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- інструкція з установки - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 64 шт. |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 445 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 21 см |
| Ширина | 17.4 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Датчик руху | Так |
- Ціна: 657,54 ₴



