
Лед прожектор 50W PARDUS-50 LED 6400K 4500Lm IP65
- Готово до відправки
- Код: 068-028-0050-010
438 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор PARDUS-50 - якісний світлодіодний світильник, для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric (Туреччина).
Прожектор із застосуванням LED SMD і LED COB технологій. Максимальний рівень освітлення при мінімальній витраті електроенергії.
Алюмінієвий, міцний, зносостійкий корпус фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
Можливість використання за широкого діапазону температур: від -40 градусів, до +55 градусів за Цельсієм.
PARDUS-50 - освітлювальний прилад (led прожектор, в основі якого використовується світлодіодна технологія).
ТЕХНІЧНІ ДАНІ PARS-50
- потужність загальної системи LED: 50Вт
- аналог лампи розжарювання: 400Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- загальний світловий потік: 4500Лм
- датчик руху: немає
- світлодіодна люстра підключається до мережі: 100-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
ГАБАРІТИ
- LED прожектор PARS-50 має такі габарити: висота-169мм, ширина-183мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 50 Вт |
| Кількість світлодіодів | 50 шт. |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 480 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 169 см |
| Ширина | 183 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
- Ціна: 438 ₴



