
Мікрометр 50-75 мм INTERTOOL MT-3043
- Немає в наявності
- Код: MT-3043
495 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-3043
| Комплектація | Мікрометр; Кейс; Калібрувальний елемент; Налаштувальний ключ; |
|---|---|
| Діапазон вимірювання | 50 - 75 мм |
| Інше | Затискна тріскачка; Блокування штоку; |
| Вага | 0,470 кг |
| Об'єм | 0,000717 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Відліковий пристрій | Кругова шкала |
| Мінімальний діапазон | 50 мм |
| Максимальний діапазон | 75 мм |
| Вага | 0.47 кг |
- Ціна: 495 ₴







