
Кліщі обтискні (0,08 – 5,0мм). INTERTOOL HT-7053
- Готово до відправки
- Код: HT-7053
249 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Багатофункціональний інструмент для обтискання (прес-кліщі) або кримпер застосовується для опресування ізольованих та неізольованих проводів під час виконання електромонтажних робіт. Також за його допомогою ріжуть дроти, монтують комп'ютерні контакти тощо.

Можливості
Прес-кліщі багатофункціональні та використовуються для роботи з:
1 - Комп'ютерними роз'ємами та контактами D-Sub 0.08-0.13 мм²
2 - Стиковими ізольованими роз'ємами 0.13-0.3 мм²
3 - Плоскими телефонними наконечниками 0.13-0.3 мм²
4 - Неізольованими контактами 0.3-0.5 мм²
5 - Неізольованими контактами 0.8-2.0 мм²
6 - Неізольованими терміналами 2.0-5.0 мм²
7 - Неізольованими терміналами 0.8-1.3 мм²
8 - Неізольованими терміналами 0.3-0.5 мм²
Також у конструкції передбачене лезо для різання дротів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-7053
| Довжина | 180 мм |
|---|---|
| Тип | обтискні |
| Матеріал виготовлення | високоякісна інструментальна сталь |
| Вага | 0,240 кг |
| Об'єм | 0,000729 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | кліщі обтискні ручні |
| Застосовується | для наконечників, для гільз, для роз'ємів |
| Мінімальний обжимний переріз | 0.08 кв. мм |
| Максимальний перетин, що обжимається | 5 кв. мм |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 249 ₴








