
Степлер будівельний 3 в 1 під скобу цвях шпилька STORM INTERTOOL RT-0105
- Готово до відправки
- Код: RT-0105
649 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Степлер будівельний 3 в 1 INERTOOL RT-0105 призначений для ремонтних, професійних робіт, зокрема для кріплення різних матеріалів до поверхонь (ДСП, ДВП, фанери, плівки, утеплювача). Застосовується також для швидкої оббивки меблів, обшивки стін пластиком або вагонкою, для кріплення дротів, ковроліну, руберойду тощо. Працює зі скобами від 6 до 14 мм, а також зі шпильками і цвяхами 14 мм.

Збільшений ресурс роботи
- Робочий ресурс степлера - 50 000 ударів.
- Регулювання сили удару дозволяє працювати з різними за щільністю матеріалами, не деформуючи м'які поверхні, а тверді без необхідності добивати скобами.
- Швидке завантаження скоб дозволяє завантажувати скоби однією рукою, менш ніж за півхвилини.
- Сnеплер з ресорним механізмом гарантує сильний і точний удар.

Режим тригера
Завдяки функції Trigger Mode ви легко і точно заб'єте кріплення у самих важкодоступних місцях. Для цього необхідно перевести перемикач в режим тригера, стиснути ручку, щоб встановити тригер, прицілиться, а потім натиснути на курок для пострілу.

Зручність
Низька віддача не дозволяє втомлюватися рукам навіть під час тривалих робіт. Прогумована рукоятка відмінно лежить у руці, не ковзає, і забезпечує максимальний комфорт. Міцний металевий корпус вбереже степлер від механічних пошкоджень.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0105
| Висота скоби | 6-14 мм |
|---|---|
| Ширина скоби | 11,3 мм |
| Перетин скоби | 0,7 мм |
| Висота шпильки | 14 мм |
| Висота цвяху | 14 мм |
| Вага | 0,764 кг |
| Об'єм | 0,001843 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Довжина цвяха | 14 мм |
| Виробник | Intertool |
| Максимальна довжина цвяха | 14 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.764 кг |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 14 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби, цвяхи і штифти |
- Ціна: 649 ₴








