
Труборіз для алюмінієвих і мідних труб 3-28мм INTERTOOL NT-0014
- Немає в наявності
- Код: NT-0014
129 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Труборіз призначений для акуратного різання мідних, латунних, алюмінієвих та тонкостінних труб з нержавіючої сталі, діаметром від 3 до 28 мм. Дуже зручний для роботи у важкодоступних місцях. Застосовується під час монтажу труб опалення, водопостачання або газопостачання, встановлення кондиціонерів, ремонту та ін.

Функціонал
Труборіз дозволяє без особливих зусиль провести чистий, без стружки та гратів (задирок) різ. Під час роботи підкручувати труборіз найкраще поступово, так ви отримаєте якісний результат.
Робочий ролик може замінятись, завдяки цьому інструмент прослужить вам багато років.
На корпусі також розміщений відкидний знімач, за допомогою якого ви зможете позбавитися задирок на зрізі труби.

Надійна конструкція
Попри свої скромні габарити, труборіз виконаний з міцного цільного металу, що забезпечує великий ресурс роботи. Механізм регулювання притиску ролика досить простий та надійний.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0014
| Діаметр труб | 3-28 мм |
|---|---|
| Матеріал | мідь, алюміній |
| Вага | 0,150 кг |
| Об'єм | 0,000513 куб.м |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.15 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Максимальний діаметр труби | 28 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Застосування труборіза для різання: | мідних труб, алюмінієвих труб |
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 129 ₴




