
Труборіз для алюмінієвих і мідних труб 3-22мм INTERTOOL NT-0012
- Немає в наявності
- Код: NT-0012
109 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Міні труборіз або ремонтний труборіз, призначений для акуратного різання мідних, латунних, алюмінієвих та тонкостінних труб з нержавіючої сталі, діаметром від 3 до 22 мм. Дуже зручний для роботи в обмежених умовах, наприклад, коли труба впритул розташована до стіни.

Функціонал
Труборіз дозволяє без особливих зусиль виконати чистий, без стружки та гратів (задирок) розріз. Під час роботи підкручувати труборіз найкраще поступово, так ви отримаєте якісний результат. Різальний ролик із можливістю заміни, завдяки цьому інструмент прослужить вам багато років.

Надійна конструкція
Попри свої скромні габарити, труборіз виконаний із міцного цільного металу, що забезпечує великий ресурс роботи. Механізм регулювання притискання ролика досить простий та надійний.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0012
| Діаметр труб | 3-22 мм |
|---|---|
| Матеріал | мідь, алюміній |
| Вага | 0,110 кг |
| Об'єм | 0,000234 куб.м |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.11 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Максимальний діаметр труби | 22 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Застосування труборіза для різання: | мідних труб, алюмінієвих труб |
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 109 ₴





