
Труборіз для труб ПХВ , 0-42 мм, 65Mn NT-0002
- Немає в наявності
- Код: NT-0002
210 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
ОПИС
Труборіз INTERTOOL NT-0002 призначений для різки різноманітних пластикових (PVC) труб, кабель-каналів, садових шлангів та ін. Гарантує точний різ, без деформації стінок виробу.
Гострозаточене лезо труборіза виготовлено з міцної загартованої легованої сталі 65Mn. Особлива V-подібна геометрія з гострим кутом дозволяє отримати акуратний, чистий зріз труби, без задирок.
Храпова система труборіза значно полегшує роботу, з кожним натиском відбувається фіксація леза у певному положенні. Це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на труборіз, у результаті робота рухається набагато швидше.
Полімерне покриття на ручках забезпечує надійне зчеплення з долонею, інструмент не висковзне з ваших рук.
Особливості:
- Швидкий, акуратний зріз
- Повернення леза відбувається шляхом розведення ручок
- Легкий, міцний корпус з алюмінієвого сплаву
- Максимальний діаметр труби - 42 мм
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0002
| Матеріал рукоятки | алюмінієвий сплав |
|---|---|
| Загальна довжина | 195 мм |
| Матеріал леза | сталь 65Mn |
| Діаметр труб | 0-42 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Вага | 0,300 кг |
| Об'єм | 0,001176 куб.м |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 195 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб |
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 210 ₴





