
Перехідник зі шланга 8 мм на штирьову частину швидкороз'ємного з'єднання INTERTOOL PT-1822
- Немає в наявності
- Код: PT-1822
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Перехідник призначений для безпосереднього підключення до швидкого з'єднання «мама». Сам фітинг ще називають «папа».

Тип з'єднання
З'єднання виготовлене з латуні - міцного та стійкого до корозії металу. Фітинг PT-1822 універсального типу підходить для швидкороз’ємних з'єднань "мама". З іншого боку фітинг оснащений з'єднанням типу «ялинка» для повітряного шланга 8 мм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1822
| Діаметр шланга | 8 мм |
|---|---|
| Тип фітинга | перехідник |
| Вага | 0,018 кг |
| Об'єм | 0,000033 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.018 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 8 мм |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 39 ₴



