
З'єднання швидкороз'ємне на шланг 8 мм INTERTOOL PT-1802
- Немає в наявності
- Код: PT-1802
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою повітряних фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко підключають або відключають будь-який пневмоінструмент до магістралі стисненого повітря.

Тип підключення
Швидкороз'єм PT-1802 з клапаном "мама" універсального типу, підходить для швидкороз'ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений «ялинкою», на шланг розміром 8 мм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1802
| Діаметр шланга | 8 мм |
|---|---|
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| Вага | 0,083 кг |
| Об'єм | 0,000054 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.083 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 8 мм |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Матеріал виробу | Сталь |
- Ціна: 89 ₴



