
Швидкороз'ємне з'єднання з внутрішньою різьбою 3/8", латунь INTERTOOL PT-1818
- Немає в наявності
- Код: PT-1818
129 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко з'єднують або роз'єднують будь-який пневмоінструмент із магістраллю стисненого повітря.

Тип з'єднання
З'єднання виготовлене з латуні, має зручну накладку з ABS пластику. Швидкороз'єм PT-1818 – швидкороз'ємна муфта з клапаном "мама" універсального типу, підходить для швидкороз'ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений внутрішньою дюймовою різьбою 3/8".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1818
| Матеріал виготовлення | латунь |
|---|---|
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| Різьба внутрішня | 3/8" |
| Вага | 0,090 кг |
| Об'єм | 0,000243 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.095 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Внутрішня різьба | 3/8" |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 129 ₴





