
Швидкороз'ємне з'єднання на шланг 6 мм, латунь INTERTOOL PT-1811
- Немає в наявності
- Код: PT-1811
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою повітряних фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко підключають або відключають будь-який пневмоінструмент до магістралі стисненого повітря.

Тип підключення
З'єднання виготовлене з латуні, має зручну накладку із ABS пластику. Швидкороз'єм PT-1811 з клапаном "мама" універсального типу підходить для швидкороз'ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений "ялинкою" на шланг, діаметром 6 мм.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1811
| Діаметр шланга | 6 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| Вага | 0,075 кг |
| Об'єм | 0,000202 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.075 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 6 мм |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 99 ₴





