
Комплект форсунки 2.5мм для фарбопульта HP РТ-0204, PT-0205, PT-0210, PT-0211 (дюза, повітряна головка, голка) INTERTOOL PT-2008
- Немає в наявності
- Код: PT-2008
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Змінний комплект складається з дюзи, повітряної головки, голки та прокладки.
Залежно від в'язкості матеріалу Ви можете обрати різну по діаметру форсунку 1,3; 1,5; 1,8; 2,0; 2,2; 2,5 мм. Цей набір також може використовуватися як заміна зношених деталей Вашого фарбопульта.
Підходить до фарборозпилювачів системи HP, а саме до PT-0204, PT-0205, PT-0210, PT-0211.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-2008
| Сумісність | підходить до PT- 0204, PT- 0205, PT- 0210, PT- 0211 |
|---|---|
| Діаметр форсунки | 2.5 мм |
| Вага | 0,040 кг |
| Об'єм | 0,000270 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.04 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 79 ₴



