
З'єднання різьбове із зовнішньою різьбою 1/4 x 1/2 INTERTOOL PT-1861
- Немає в наявності
- Код: PT-1861
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Різьбове з'єднання призначене для з'єднання повітряного шлангу з пневмоінструментом та іншими компонентами пневматичної системи.
Фітинг виготовлений з хромованої сталі, він міцний та зносостійкий.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1861
| Тип фітинга | різьбове з'єднання |
|---|---|
| З'єднання | 1/4" x 1/2" |
| Вага | 0,029 кг |
| Об'єм | 0,000035 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.029 кг |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 29 ₴



