
Перехідник із зовнішньою різьбою 1/2 на штирьову частину швидкороз'ємного з'єднання INTERTOOL PT-1823
- Немає в наявності
- Код: PT-1823
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Перехідник призначений для безпосереднього підключення до швидкого з'єднання «мама». Сам фітинг ще називають «папа».

Тип з'єднання
З'єднання виготовлене з латуні - міцного та стійкого до корозії металу. Фітинг PT-1823 універсального типу підходить для швидкороз’ємних з'єднань "мама".
З іншого боку фітинг оснащений зовнішньою різьбою 1/2".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1823
| Тип фітинга | перехідник |
|---|---|
| Резьба внешняя | 1/2" |
| Вага | 0,031 кг |
| Об'єм | 0,000032 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.031 кг |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| З'єднання | Різьбове |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 39 ₴



