
Перехідник з пружиною зі спірального або прямого шланга 8х12мм на відповідну частину швидкороз'ємного з'єднання INTERTOOL PT-1837
- Немає в наявності
- Код: PT-1837
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Штирьова частина до швидкороз'ємного з'єднання з пружиною використовується для встановлення на спіральні і прямі повітряні шланги, щоб забезпечити швидке підключення пневмоінструменту до компресора або повітряної магістралі. Також їх використовують для ремонту шлангів з ушкодженнями і для заміни конекторів що вийшли з ладу.
Особливості:
- Пружина відмінно захищає шланг від перелому та залому в місці з'єднання, не знижуючи його рухливості.
- Шланг не пропускає повітря в місці стику завдяки надійній фіксації притискною гайкою.
- Повна відсутність пластикових деталей. Латунний сердечник і металевий корпус забезпечують максимальний час експлуатації швидкороз'ємного конектора.
- Простота конструкції дозволяє дуже легко та швидко встановити швидкороз'ємне з'єднання на шланг.

Цей конектор забезпечує надійне і міцне з'єднання з пневмоінструментом і підходить для поліуретанових, нейлонових та інших шлангів з внутрішнім діаметром 8 мм і зовнішнім діаметром - 12 мм.
Інструкція до встановлення на шланг:
1. Одягніть на шланг частину конектора (з пружиною і притискною гайкою) так, щоб гайка була ближче до краю.
2. Візьміть шланг і занурте його край в гарячу воду (за температурою близьку до кипіння) на кілька секунд.
3. Одягніть нагрітий край шланга на конусний фіксатор, розташований на частині конектора з клапаном.
4. Надійно з'єднайте першу та другу частину конектора притискною гайкою.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1837
| Інше | для шлангів: Ø внутрішній 8мм, Ø зовнішній 12 мм |
|---|---|
| Тип | відповідна частина до швидкороз'ємного з'єднання |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Сумісність | PT-1715, PT-1716, PT-1717, PT-1718 |
| Вага | 0,064 кг |
| Об'єм | 0,000270 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.064 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Матеріал виробу | Сталь |
- Ціна: 39 ₴




