
Труборіз для алюмінієвих і мідних труб 3-28мм INTERTOOL NT-0013
- Немає в наявності
- Код: NT-0013
129 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Міні труборіз або ремонтний труборіз, призначений для акуратного різання мідних, латунних, алюмінієвих та тонкостінних труб з нержавіючої сталі, діаметром від 3 до 28 мм. Дуже зручний при роботі в обмежених умовах, наприклад, коли труба впритул розташована до стіни.

Функціонал
Труборіз дозволяє без особливих зусиль провести чистий, без стружки та гратів (задирок) різ. Під час роботи підкручувати труборіз найкраще поступово, так ви отримаєте якісний результат. Різальний ролик із можливістю заміни, завдяки цьому інструмент прослужить вам багато років.

Надійна конструкція
Попри свої скромні габарити, труборіз виконаний із міцного цільного металу, що забезпечує великий ресурс роботи. Механізм регулювання притискання ролика досить простий та надійний.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0013
| Діаметр труб | 3-28 мм |
|---|---|
| Вага | 0,130 кг |
| Об'єм | 0,000324 куб.м |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.13 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Роликовий труборіз |
| Мінімальний діаметр труби | 3 мм |
| Максимальний діаметр труби | 28 мм |
| Застосування труборіза для різання: | мідних труб, алюмінієвих труб |
| Стан | Новий |
- Ціна: 129 ₴









