
Вороток L-образный 1/2", 280 мм, Cr-V INTERTOOL ET-1029
- Готово к отправке
- Код: ET-1029
349 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Вороток L-подібний ET-1029 призначений для роботи з торцевими головками із найбільш популярним розміром посадкового квадрата 1/2". Такий вороток застосовується для ремонту автомобілів, мототехніки, сільгосптехніки, а також інших робіт у побуті та в гаражі кожного домашнього майстра.

Витривала та довговічна сталь
Інструмент виготовлений з Cr-V сталі, що гарантує виняткову зносостійкість та довговічність. Ключ відмінно витримує постійні навантаження, має високий ресурс роботи і точно прослужить довше подібних аналогів.

Ефективна робота
Головки надійно фіксуються на посадковому квадраті воротка за допомогою фіксатора, не спадають та щільно прилягають до поверхні кріплення. Зручність роботи забезпечується також протиковзною ручкою з насічками.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ДОКУМЕНТАЦИЯ ET-1029
| Тип воротка | вороток L-образный |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Длина | 280 мм |
| Вес | 0,384 кг |
| Объем | 0,000252 куб.м |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.384 кг |
| Производитель | Intertool |
| Длина инструмента | 280 мм |
| Тип инструмента | вороток Г-образный (L-образный) |
| Размер присоединительных головок | 1/2" |
| Состояние | Новое |
- Цена: 349 ₴



