
Паяльник імпульсний з трансформатором 175 Вт, 230 В INTERTOOL RT-2002
- Немає в наявності
- Код: RT-2002
479 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Паяльник імпульсний INTERTOOL RT-2002 призначений для монтажу або демонтажу елементів та вузлів електронних та електротехнічних виробів. Як нагрівальний елемент застосовується жало зі сталевого дроту.

Ефективна робота
Струм через жало пропускається тільки під час паяння, тому імпульсний паяльник споживає дуже мало електроенергії. Паяльник повністю нагрівається всього за 8 секунд, використовуючи потужність 175 Вт, таким чином заощаджує час при тривалих роботах.

Підсвітка
Фронтальний світлодіод забезпечує яскраве підсвічування робочої зони, таким чином допомагаючи припаювати темні ділянки та не даючи тіні заважати роботі.

Зручний та надійний
Паяльник виконаний у формі пістолета з курком, його зручно тримати в руці, прогумована накладка на ручці для кращої фіксації в долоні. Насадку можна легко замінити на нову за допомогою різьбового кріплення. Міцний пластиковий корпус не деформується під впливом температур, адже він термостійкий. Довгий мережевий дріт 1,5 метра для більш комфортної роботи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-2002
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Вага | 0,725 кг |
| Об'єм | 0,001964 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.725 кг |
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 175 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 479 ₴






