
Ключ розвідний 200 мм, прогумована рукоятка, розходження губок 38 мм, CrV INTERTOOL XT-0045
- Готово до відправки
- Код: XT-0045
649 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Розвідний ключ серії STORM підійде для монтажних, сантехнічних та авторемонтних робіт, стане постійним робочим інструментом будь-якого майстра завдяки унікальному ряду переваг. Може застосовуватися у професійних сферах, де роботи проводяться з постійними високими навантаженнями. Також стане надійним помічником у побуті на довгі роки!

Висока якість виготовлення
Ключ має виключну стійкість до високих навантажень - виготовлений з Cr-V сталі. До складу сталі входять присадки хрому та ванадію, які надають виробу високу стійкість до зносу. Такий ключ відрізняється довговічністю та не схильний до крихкого руйнування. Фосфатне покриття надійно захищає ключ від утворення корозії.

Можливості
Завдяки унікальній геометрії ключа ширина захоплення збільшена на 55% в порівнянні зі стандартними розвідними ключами. Також висота губок моделі на 30% більше, що дозволяє більш ефективно захоплювати будь-яке кріплення.
Вузький профіль головки дозволяє якісно працювати в обмежених просторах. Головка розміщена під кутом 15° до ручки, що підвищує точність, швидкість роботи, а також збільшує силу, що прикладається до кріплення.

Комфорт у роботі
Вигравіювана міліметрова шкала на робочій частині не стирається з часом та дозволяє швидко налаштувати потрібний розмір. Ключ компактний та легкий у роботі. Ручка з прогумованим покриттям забезпечить надійне захоплення навіть промасленими та брудними руками.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ XT-0045
| Розмір | 0-38 мм |
|---|---|
| Довжина ключа | 200 мм |
| Покриття рукоятки | термопластична гума |
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Вага | 0,329 кг |
| Об'єм | 0,000736 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.329 кг |
| Виробник | Intertool |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 38 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴





