
Напольная сушилка для белья Eurogold DELUX 0503SEL
- Нет в наличии
- Код: 0503SEL
589 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Металева сушарка для білизни DELUX — це універсальна модель, що приємно вражає не лише своєю практичністю та надійністю, але й цікавими аксесуарами, що забезпечують додатковий комфорт у використанні та зберіганні сушарки. Крім того, захисне епоксидне покриття робить метал більш зносостійким, а саму сушарку — довговічнішою. Розкладні крила забезпечують економію простору та легкість у зберіганні, водночас надаючи додаткові 7 м корисної довжини. Їх можна зафіксувати за допомогою замка, що забезпечить додатковий комфорт при зберіганні сушарки. Модель оснащена також блокуючим кільцем на ніжці, яке слугує задля убезпечення вас від непередбачуваного складання конструкції. Додатковою перевагою є наявність пластикових колес, що суттєво полегшує пересування сушарки. На додачу, захисні пластикові опори протидіють затиранню покриття. Загальна довжина усіх струн складає 18 м.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2.9 кг |
| Производитель | Eurogold |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Металл |
| Максимальная нагрузка | 15 кг |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип сушилки | Напольная |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Держатели для мелких вещей | Нет |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Высота | 92 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Длина | 1780 мм |
- Цена: 589 ₴










