
Молоток 800 г.ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0208
- Немає в наявності
- Код: HT-0208
249 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
ОПИС

Молоток слюсарний HT-0208 - універсальний інструмент у господарстві, у будівництві та на виробництві. Завдяки своїм корисним властивостям – цей молоток стане вашим надійним помічником у будь-якій справі.

Максимально продуктивна робота
Призначений для забивання, розбивання, загинання чи випрямлення деталей. Загострений край у вигляді клина дозволяє забити цвях з маленькою головкою і виконати роботу у важкодоступному місці, куди не поміститися широка частина молотка.
Молоток виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, яка є найбільш популярною та затребуваною у виготовленні робочої частини молотків та ударних частин інструментів.

Зручний та легкий
Ручка виконана з фібрегласу (скловолокна) – матеріалу, який добре зарекомендував себе у використанні. Він не розсихається з часом, не схильний до розбухання при контакті з водою, а також досить легкий. Фібергласс відмінно поглинає вібрацію від удару та допомагає знизити силу віддачі на руки майстра. Завдяки прогумованому покриттю молоток надійно фіксується в руці та не вислизає навіть у дощову погоду.
Голова молотка міцно з'єднана з ручкою, за рахунок поєднання особливої форми деталей та використання епоксидної смоли.

Відповідає європейським стандартам
Виготовлений слюсарний молоток HT-0208 згідно з європейським стандартом DIN1041, тому ви можете бути впевнені в якості та надійності цього інструменту.

Продуманий до дрібниць
Отвір на кінці руків'я дозволяє підвісити молоток на стіну в гаражі або в майстерні. Таким чином інструмент компактно розміститься у будь-якому робочому просторі й не займе багато місця.

Обирайте свій молоток за вагаю, залежно від виду робіт!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0208
| Загальна довжина | 355 мм |
|---|---|
| Тип молотка | молоток слюсарний |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Вага | 1,104 кг |
| Об'єм | 0,000877 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.104 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип молотка | слюсарний |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Довжина ударного бойка | 127 мм |
| Довжина рукоятки | 322 мм |
| Тип | Молоток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 249 ₴








