
Молоток слюсарний 200г,ручка ясен INTERTOOL HT-0251
- Немає в наявності
- Код: HT-0251
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Молоток слюсарний HT-0251 - універсальний інструмент у господарстві, у будівництві та на виробництві. Завдяки своїм корисним властивостям – цей молоток стане вашим надійним помічником у будь-якій справі.
Відповідає європейським стандартам
Виготовлений слюсарний молоток згідно з європейським стандартом якості DIN1041, тому ви можете бути впевнені в якості та надійності цього інструменту.

Максимально продуктивна робота
Призначений для забивання, розбивання, загинання чи випрямлення деталей. Загострений край у вигляді клина дозволяє забити цвях з маленькою головкою і виконати роботу у важкодоступному місці, куди не поміститься широка частина молотка.

Надійна конструкція
Молоток виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, яка є найбільш популярною та затребуваною у виготовленні робочої частини молотків та ударних частин інструментів. Бойок має антикорозійне протиударне покриття для захисту від іржі та сколів. Ручка з деревини ясен має високі показники міцності за рахунок твердих волокон дерева.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0251
| Тип молотка | молоток слюсарний |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | |
| Вага | 0,250 кг |
| Об'єм | 0,000532 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.25 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип молотка | слюсарний |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ударного бойка | 95 мм |
| Довжина рукоятки | 262 мм |
| Тип | Молоток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 99 ₴




