
Молоток каменяра 510 г.,ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0240
- Немає в наявності
- Код: HT-0240
239 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
ОПИС

Молоток каменяра HT-0240 - корисний інструмент у господарстві, у будівництві та на виробництві. Завдяки своїм унікальним властивостям - стане вашим надійним помічником у роботі з кам'яною кладкою, цеглою та ін.

Максимально продуктивна робота
Призначений для забивання, розбивання, загинання чи випрямлення деталей. Зручний під час будівельних робіт, коли необхідно обтесати камінь або зняти старий шар штукатурки. За його допомогою наносять як досить сильні удари, що руйнують, так й виконувати акуратну, детальну роботу.
Молоток виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, яка є найбільш популярною та затребуваною у виготовленні робочої частини молотків та ударних частин інструментів.

Зручний та легкий
Ручка виконана з фібрегласу (скловолокна) – матеріалу, який добре зарекомендував себе у використанні. Він не розсихається з часом, не схильний до розбухання при контакті з водою, а також досить легкий. Фібергласс відмінно поглинає вібрацію від удару та допомагає знизити силу віддачі на руки майстра. Завдяки прогумованому покриттю молоток надійно фіксується в руці та не вислизає навіть у дощову погоду.

Продуманий до дрібниць
Отвір на кінці руків'я дозволяє підвісити молоток на стіну в гаражі або в майстерні. Таким чином інструмент компактно розміститься у будь-якому робочому просторі й не займе багато місця.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0240
| Загальна довжина | 350 мм |
|---|---|
| Тип молотка | молоток каменяра |
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Вага | 0,825 кг |
| Об'єм | 0,001376 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.825 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип молотка | муляра |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Довжина ударного бойка | 173 мм |
| Довжина рукоятки | 315 мм |
| Тип | Молоток |
| Стан | Новий |
- Ціна: 239 ₴








