
Цвяхосмик 300x14 мм INTERTOOL UT-4230
- Немає в наявності
- Код: UT-4230
119 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Цвяходер - це важільний пристрій для розбирання конструкцій, розколювання твердих матеріалів, видалення цвяхів, переміщення вантажів та інших будівельних, ремонтних, виробничих та господарських робіт.

Міцна конструкція
Виготовлений з надміцної загартованої інструментальної сталі для виконання складних демонтажних робіт. Кутовий цвяходер створює опору з високим важелем для піддівання або підйому, а гострий кінець вклинюється у важкодоступні місця.
Товщина профілю становить 14 мм, інструмент не згинається і не скручується, адже він призначений для тривалих та інтенсивних навантажень. Вкритий спеціальною фарбою проти корозії.

Зручність
Ручка ергономічної форми, виготовлена із сучасного матеріалу – скловолокна. Міцний та легкий, він забезпечує максимальний комфорт під час інтенсивних робіт. Гумове покриття дозволяє надійно утримувати інструмент, що сприяє точній роботі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-4230
| Розміри | 300x14 мм |
|---|---|
| Вага | 0,436 кг |
| Об'єм | 0,000810 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Обценьки |
| Довжина інструменту | 0.3 м |
| Діаметр | 14 мм |
| Вага | 0.436 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 119 ₴





