
Лом з цвяхосмиком 600x16 мм INTERTOOL UT-4060
- Немає в наявності
- Код: UT-4060
179 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Лом із цвяходером - це ударно-важільний пристрій для розбирання конструкцій, розколювання твердих матеріалів, переміщення вантажів та інших будівельних, ремонтних, виробничих та господарських робіт.

Ефективна робота
Виготовлений із надміцної загартованої інструментальної сталі для виконання складних демонтажних робіт. Кутовий цвяходер створює опору з високим важелем для зачеплення або підйому, а загострений кінець лома вклинюється у важкодоступні місця. Плоска поверхня цвяходера дозволяє вбивати лом за допомогою молотка.

Міцна конструкція
<p>Товщина профілю становить 16 мм, інструмент не буде згинатися або скручуватися, адже він призначений для тривалих та інтенсивних навантажень. Вкритий спеціальною фарбою проти корозії.ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-4060
| Розміри | 600x16 мм |
|---|---|
| Вага | 1,008 кг |
| Об'єм | 0,000561 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Лом-цвяхосмик |
| Довжина інструменту | 0.6 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Вага | 1.008 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 179 ₴




