
Струбцина кутова 90° INTERTOOL HT-6041
- Немає в наявності
- Код: HT-6041
199 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Кутова струбцина для зовнішніх кутів призначена для надійної та точної фіксації деталей під кутом 90 градусів. Це дуже популярний та корисний інструмент під час різних столярних робіт для склеювання поверхонь під прямим кутом. Використовується для виготовлення дерев'яних рамок, каркасів, коробок, ящиків. Також може застосовуватися як затискний пристрій для кутових з'єднань й кріплення цвяхів, зварювання, загвинчування та ін.

Надійна конструкція
Струбцина виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву з губками, розташованими під прямим кутом.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6041
| Матеріал виготовлення | Алюмінієвий сплав |
|---|---|
| Вага | 0,244 кг |
| Об'єм | 0,000759 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 77 мм |
| Вага | 0.244 кг |
| Тип | Кутова |
| Механізм | Гвинтовий |
| Матеріал струбцини | Алюміній |
| Стан | Новий |
- Ціна: 199 ₴






