
Струбцина тип G 100мм, 4, INTERTOOL HT-6016
- Немає в наявності
- Код: HT-6016
179 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Струбцина G-типу з затискним механізмом служить для фіксації деталей при обробці або в процесі сушіння склеєних виробів. Завдяки такій струбцині можна закріпити об'єкт нерухомо, що зробить роботу максимально ефективною.

Надійна фіксація
G-подібна струбцина виготовлена із міцного металу, покрита порошковою фарбою, стійкою до корозії. Гвинт надійно фіксує заготовки завдяки рухливому штифту, який дозволяє сильніше їх стягувати.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6016
| Довжина робочої частини | 100 мм |
|---|---|
| Вага | 0,710 кг |
| Об'єм | 0,000594 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 100 мм |
| Вага | 0.71 кг |
| Тип | G-подібна |
| Механізм | Гвинтовий |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 179 ₴



