
Струбцина столярна 150 x 50мм DIN5117 INTERTOOL HT-6000
- Немає в наявності
- Код: HT-6000
119 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Струбцина INTERTOOL F-типу стане в пригоді як для професіоналів, так і для домашніх майстрів, використовується для фіксації різних деталей, заготовок при виконанні складальних, столярних та слюсарних робіт.

Надійна конструкція
Основа виконана з міцної сталевої напрямної, ручка дерев'яна. Завдяки пластиковому наконечнику на затискних губках, гарантовано захист деталей, що затискаються від механічних пошкоджень, подряпин.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6000
| Розміри | 50x150 мм |
|---|---|
| Вага | 0,321 кг |
| Об'єм | 0,000348 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 150 мм |
| Вага | 0.321 кг |
| Тип | F-подібна |
| Механізм | Гвинтовий |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 119 ₴




