
Струбцина столярна 300 x 120мм DIN5117 INTERTOOL HT-6004
- Немає в наявності
- Код: HT-6004
399 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6004
| Розміри | 120x300 мм |
|---|---|
| Вага | 1,617 кг |
| Об'єм | 0,001662 куб.м |
ОПИС
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 300 мм |
| Вага | 1.617 кг |
| Тип | F-подібна |
| Механізм | Гвинтовий |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴




