
Фарбопульт пневматичний HVLP MINI форсунка 1.2 мм, верхній пластиковий бачок 125 мл, 3 бар INTERTOOL PT-0122
- Немає в наявності
- Код: PT-0122
499 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Фарбопульт PT-0122 використовується для різних фарбувальних робіт, ідеально підходить для фарбування різних поверхонь, деталей, автомобілів, меблів, обладнання тощо. Дозволяє якісно та швидко обробити будь-яку поверхню різними ЛФМ.

Якісне нанесення матеріалу
Фарбувальний пістолет виготовлений за технологією HVLP, тобто працює з великим об’ємом споживаного повітря та низьким тиском, завдяки чому досягається 75% ефективність перенесення ЛФМ на поверхню та економно витрачаються дорогі матеріали.

Можливості
Пістолет має три налаштування, що дозволяє вам більш точно відрегулювати подачу повітря, подачу фарби, ширину та форму факела, в результаті отримати ідеальне лакофарбове покриття.
Оснащений пластиковим бачком ємністю 125 мл, завдяки чому можна візуально контролювати рівень фарби, що дуже зручно. За необхідності бачок можна замінити на аналогічний новий PT-1900 або на металевий PT-1903. Для даного фарбопульта також передбачено ремкомплект із артикулом PT-2002 (купується окремо).

Зручність у роботі
Для зручного монтажу в пневматичну систему, фарборозпилювач комплектується фітингом – для легкого підключення шланга зі швидкороз'ємним з'єднанням.
Інструмент з ідеальною посадкою в руці, легкий та не обтяжує зап'ястя, гарантує максимальний комфорт, в результаті можна без проблем працювати протягом тривалого часу. Фарбопульт чудово збалансований для ідеального контролю за робочим процесом.

Рекомендації
Для ефективної роботи необхідне джерело стисненого повітря (компресор), здатне підтримувати в системі тиск до 8 атм, з продуктивністю від 150 л/хв. й більше. Шланг подачі повітря повинен мати діаметр 6-10 мм.
Також для покращення якості роботи та збільшення строку служби фарбопульта, потрібне сухе та чисте повітря з певним параметром тиску до 3 атм. Для цього використовуйте блоки підготовки повітря, редуктори та фільтри.
Важливо! Після кожного використання фарбопульта необхідно чистити його від залишків матеріалу, адже це безпосередньо впливає на строк експлуатації інструмента.
Комплектація
Фарбопульт
Фільтр в бачок
Фітинг
Міні-щітка
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0122
| Вхідний повітряний отвір | 1/4" |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Робочий тиск | до 3 атм. |
| Діаметр форсунки | 1,2 мм |
| Витрата повітря | до 230 л/хв |
| Розташування бачка | верхнє |
| Об'єм бачка | 125 мл |
| Матеріал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,400 кг |
| Об'єм | 0,001496 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.2 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.125 л |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴







