
Лещата стаціонарні настільні 80 мм INTERTOOL HT-0095
- Немає в наявності
- Код: HT-0095
619 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Лещата стандартної настільної конструкції застосовуються для надійної фіксації невеликих деталей і подальшої їх обробки. Лещата дуже зручні і знадобляться кожному майстру.

Функціонал
Гвинтовий затискач допомагає встановити лещата на більшість робочих поверхонь. Розмір отвору під стільницю - 35 мм. Затискні губки з пазом для надійної фіксації деталей виключають прослизання під час роботи. Виготовлені зі сталі та забезпечують зносостійкість робочої поверхні.

Надійна конструкція
Корпус лещат виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором для кріплення до поверхні. Покриті стійкою до деформації порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних впливів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0095
| Тип | стаціонарні |
|---|---|
| Ширина захвату | 65 мм |
| Ширина губок | 80 мм |
| Вага | 0,900 кг |
| Об'єм | 0,003486 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип лещат | столярні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 80 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 65 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 619 ₴




