
Лещата універсальні шарнірні 78 мм, 360° INTERTOOL HT-0094
- Немає в наявності
- Код: HT-0094
499 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Універсальні лещата на шарнірі застосовуються для надійної фіксації невеликих деталей в будь-якому положенні. Лещата настільки зручні, що стануть в пригоді кожному майстру в його арсеналі інструменту.

Функціонал
Завдяки круглому шарніру лещата можна використовувати під будь-яким кутом. Обертання здійснюється у вертикальній площині на 360°, кут нахилу - до 90°. Гвинтовий затискач допоможе встановити лещата на більшість робочих поверхонь. Розмір отвору під стільницю - 54 мм. На затискних губках передбачені гумові накладки з рифленою поверхнею, які унеможливлюють прослизання деталі під час роботи.

Надійна конструкція
Лещата виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором для кріплення до поверхні. Наявність гумової накладки до стільниці забезпечує збереження робочого столу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0094
| Тип | універсальні |
|---|---|
| Особливості | на шарнірі |
| Кут нахилу | по вертикалі та горизонталі 360 ° |
| Ширина захвату | 50 мм |
| Ширина губок | 78 мм |
| Максимальна ширина захоплення | кріплення до поверхні 54 мм |
| Вага | 0,800 кг |
| Об'єм | 0,002531 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип лещат | столярні |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 78 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 50 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴







