
Лещата свердлильні 100 мм, система швидкої фіксації INTERTOOL HT-0093
- Немає в наявності
- Код: HT-0093
799 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Високоточні лещата призначені для встановлення на свердлильні верстати та стійки завдяки наявності кріпильних пазів (не підходять до стійки ST-0001). Використовуються для точних робіт із деталями невеликих розмірів. Дозволяють надійно зафіксувати заготовки в процесі свердління або фрезерування.

Можливості
Мають систему швидкої перестановки губок, що дозволяє заощаджувати час на розтискання лещат.

Надійна конструкція
Виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Гумові накладки з рифленою поверхнею виключають прослизання деталі під час роботи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0093
| Тип | свердлильні |
|---|---|
| Ширина захвату | 90 мм |
| Ширина губок | 100 мм |
| Вага | 1,650 кг |
| Об'єм | 0,004971 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип лещат | столярні |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Ширина губок | 100 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 90 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 799 ₴



