
Пістолет клейовий 100 Вт, 230 В, 215-230 °C під стрижні 10.8-11.5 мм, 13-30 г/хв. INTERTOOL RT-1106
- Немає в наявності
- Код: RT-1106
399 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Клейовий пістолет INTERTOOL RT-1106 ідеально підходить для хобі, при виготовленні різноманітних виробів та для ремонтних робіт. Стане в пригоді дизайнерам, флористам, конструкторам, та іншим умільцям в напрямку «хенд-мейд».

Можливості
За допомогою термопістолета ви моментально склеїте елементи, предмети, поверхні, при цьому клейові стрижні добре взаємодіють з більшістю матеріалів: папером, картоном, тканиною, шкірою, склом, керамікою, деревом та ін.
Вам більше не потрібно годинами чекати схоплювання деталей, вже після декількох хвилин після нанесення у вас виходять міцні, надійні шви, які не поступаються міцністю механічному кріпленню.

Зручна робота
Клейовий пістолет компактний зі зручним курком, що повторює форму пальців, робить вашу роботу більш комфортною, а також дозволяє точно дозувати клей в необхідних кількостях. Сопло подовжене, латунне, з підпружиненим кулькою всередині, проти несанкціонованого витікання розплаву.
Поставляється з гумовою насадкою для комфортної та безпечної роботи. Підпружинена складна ніжка-підставка стійка та гарантує безпеку під час експлуатації - ви можете залишати термопістолет на столі, не боячись займання.
Вам не доведеться відключати термопістолет кожен раз від електромережі. На корпусі розміщена кнопка включення/вимикання, достатньо просто на неї натиснути й надлишки клею не будуть вам дошкуляти під час тривалого процесу склеювання або перерви в роботі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-1106
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Максимальна температура | 215-230 °С |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 100 (300) Вт |
| Продуктивність | 13-30 г/хв. |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5 мм |
| Вага | 0,372 кг |
| Об'єм | 0,003010 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Вага | 0.372 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 230 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴







