
Пістолет заклепувальний ручний, діаметр заклепки 3.2; 4; 4.8 мм (з поворотом на 90°) INTERTOOL RT-0002
- Немає в наявності
- Код: RT-0002
189 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Пістолет заклепувальний ручний INTERTOOL RT-0002 призначений для встановлення алюмінієвих заклепок діаметром 3,2; 4; 4,8мм. Дозволяє скріплювати кілька шарів матеріалу або кілька деталей.

Зручний у важкодоступних місцях
Пістолет заклепувальний оснащений поворотним (до 90°) механізмом робочої головки, що дозволяє працювати у важкодоступних місцях.

Проста конструкція
Пістолет має просту конструкцію та легкий у використанні. Надміцний інструментальний метал забезпечує тривалий термін служби. Ергономічні пластикові насадки на ручці створюють комфорт під час роботи з інструментом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0002
| Тип | ручний поворотний |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 3,2; 4; 4,8 мм |
| Вага | 0,800 кг |
| Об'єм | 0,001728 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Поворотна |
| Поворот голови | 90° |
| Розміри витяжних заклепок | 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 189 ₴










