
Пістолет заклепувальний ручний 215 мм, діаметр застосовуваної заклепки 2.4; 3.2; 4; 4.8 мм INTERTOOL RT-0014
- Немає в наявності
- Код: RT-0014
279 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Ручний клепальний інструмент – заклепник, призначений для скріплення будь-яких матеріалів за допомогою витяжних алюмінієвих заклепок різних діаметрів (2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм). 4 насадки, що знімаються, дозволяють працювати з оптимальним розміром заклепок, при цьому не потрібні допоміжні ключі! Достатньо просто відкрутити/закрутити насадку.

Посилена конструкція
Потужна сталева конструкція та надійний механізм значно збільшують ресурс роботи заклепника. Ручки з гумовими накладками та упорами під пальці лежать у руці як влиті, що гарантує максимум зручності. Також на ручці розташований запір для фіксації інструменту в неробочому стані.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0014
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Вага | 0,582 кг |
| Об'єм | 0,001800 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Неповоротна |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Довжина інструменту | 215 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.582 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 279 ₴








