
Пістолет заклепувальний поворотний на 360°, 300 мм, заклепки 2.4; 3.2; 4; 4.8 мм, Storm INTERTOOL RT-0016
- Немає в наявності
- Код: RT-0016
449 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Заклепник RT-0016 серії STORM призначений для скріплення будь-яких матеріалів за допомогою витяжних алюмінієвих заклепок різних діаметрів (2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм). Використовується в багатьох сферах діяльності: на будівництві, для ремонту автомобілів і, звичайно ж, в побуті.

Міцна конструкція
Заклепник виготовлений з посиленої сталі, а три затискних кулачка виконані зі сталі з додаванням хром-молібдену (СrMo), який збільшує робочий ресурс інструмента і сприяє тривалому строку служби. Загальна довжина заклепника складає 300 мм. Компактний розмір інструмента у поєднанні з корпусом з алюмінієвого сплаву, дозволяє зберегти малу вагу і ергономічність.

Зручна робота
Заклепник з поворотною головою до 360° ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях. Має прогумовану ручку ергономічної форми для зручної роботи. Також всі насадки оснащені спеціальними насічками для їх швидкої і комфортної заміни в інструменті.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0016
| Матеріал виготовлення | метал та алюміній |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 0,813 кг |
| Об'єм | 0,001907 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Тип голови | Поворотна |
| Поворот голови | 360° |
| Розміри витяжних заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 0.813 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 449 ₴







