
Лещата мiнi 75 мм INTERTOOL HT-0058
- Немає в наявності
- Код: HT-0058
249 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Лещата міні INTERTOOL HT-0058 призначені для закріплення заготовок, предметів та деталей невеликих розмірів для подальшої їх обробки. Вони дуже зручні та стануть в пригоді кожному майстру в арсеналі інструменту.

Надійна конструкція
Лещата виготовлені з якісного чавунного сплаву, що забезпечує необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором під фіксацію до поверхні. Покриті лещата стійкою порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних впливів. Загартовані сталеві губки забезпечують надійне захоплення та зносостійкість робочої поверхні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0058
| Ширина губок | 75 мм |
|---|---|
| Ширина захвату | 50 мм |
| Матеріал | Корпус — чавун / губки — сталь |
| Вага | 0,918 кг |
| Об'єм | 0,001602 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип лещат | ручні (мініатюрні) |
| Ширина губок | 75 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 249 ₴







