
Цвяхи для пневмостеплера 20мм (18GA) 1.0x1.25мм 5000шт/упак INTERTOOL PT-8620
- Немає в наявності
- Код: PT-8620
169 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-8620
| Тип | |
|---|---|
| Висота шпильки | 20 мм |
| Перетин дроту | 1x1.25 мм |
| Кількість в упаковці | 5000 од. |
| Сумісність | для PT- 1603 |
| Вага | 0,850 кг |
| Об'єм | 0,000280 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кріпильний засіб | Цвяхи |
| Довжина цвяха | 20 мм |
| Вага | 1.275 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 169 ₴




