
Цвяхи для пневмостеплера 25мм (18GA) 1.0x1.25мм 5000шт/упак INTERTOOL PT-8625
- Немає в наявності
- Код: PT-8625
199 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-8625
| Тип | |
|---|---|
| Висота шпильки | 25 мм |
| Перетин дроту | 1x1.25 мм |
| Кількість в упаковці | 5000 од. |
| Сумісність | для PT- 1603 |
| Вага | 1,100 кг |
| Об'єм | 0,000269 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина цвяха | 25 мм |
| Основні атрибути | |
| Приховування | Оцинкований |
| Матеріал | Сталева |
- Ціна: 199 ₴




