
Лубрикатор (пристрій подачі мастила) 1/4" INTERTOOL PT-1420
- Немає в наявності
- Код: PT-1420
219 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Лубрикатор або мастилорозпилювач застосовується для насичення повітря парами масла для змащування деталей, які труться, що істотно збільшує строк служби інструмента та зручність роботи з ним, виключаючи необхідність ручного змащування.

Сумісність
Підходить до більшості пневмоінструментів, наприклад, до пневмогайковертів, пневмотріскачок, пневмозубил, пневмошурупокрутів та іншого інструменту, де є привід і стиснене повітря використовується для запуску двигуна.

Стабільна робота пневмоінструмента
Лубрикатор забезпечує змащення внутрішніх робочих частин пневматичних інструментів та їхніх компонентів, включаючи циліндри приводні, клапани та двигуни. Змащене повітря допомагає знизити зношування деталей, забезпечуючи плавну та стабільну роботу інструменту.

Монтаж в систему
Рекомендовано встановлювати лубрикатор якомога ближче до споживача повітря або безпосередньо на виході з компресора. До комплекту не входять перехідники. Має 2 внутрішні різьби для підключення, діаметром 1/4".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1420
| Тип | |
|---|---|
| Робочий тиск | 0.5-10 атм. |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60 °С |
| Рекомендоване масло | ISO VG 32 |
| Діаметр шланга | 6-10 мм |
| Вага | 0,108 кг |
| Об'єм | 0,000540 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 219 ₴








